Co jest powodem braku orgazmu u 23-latki?

Mam 23 lata. Życie sexualne zaczęłam całkiem niedawno jednak niepokoi mnie ze podczas stosunku nic nie czuje. Ewentualnie z początku ból i nic więcej. 0 przyjemności. Z innych pieszczot też nie odczuwam przyjemności jednak czasami prawie 'odlatuje'- jednak jest to na zasadzie ze 'już starczy, już koniec, dłużej nie wytrzymam". Nigdy nie miałam orgazmu i praktycznie się nie masturbuje. Kocham mojego partnera a on naprawdę się stara jednak nie przynosi to efektow. Co jest ze mną nie tak?? Pomocy...

Dzień dobry!

Początki współżycia naturalnie wiążą się z takiego rodzaju odczuciami. Dla większości kobiet orgazm nie jest reakcją odruchową, automatyczną (w przeciwieństwie do większości mężczyzn), tylko wymaga stopniowej nauki, odkrywania.

Pozdrawiam!