Co jest powodem braku podniecenia podczas seksu?

Witam,mam problem związany z podnieceniem.Jest to dla mnie uciążliwe i skomplikowane.Z partnerem jestem w związku od dwóch lat i nie wstydzę się już przed nim. W trakcie pieszczot nie umiem się podniecić,a w trakcie seksu oralnego nie osiągam orgazmu.Jestem osobą nie lubiącą nikogo o nic prosić,ponieważ wydaje mi się że wykorzystuje tak ludzi. Może mieć to związek ze sprawą.Ciężko mi myśleć nawet o podnieceniu,bo wiem że w trakcie pieszczot on mnie ciągle obserwuje co mnie krępuje.Co mam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza seksuologa wraz z partnerem lub szczerze porozmawiać z partnerem o swoich potrzebach i oczekiwaniach