Co jest powodem braku zajścia w ciążę?

staramy sie z partnerka o dzidziusia ja mam 42 l i 2dzieci partnerka ma 43 l i 1 dziecko z poprzedniego malzenstwa ,partnerka byla w szpitalu na niedokrwistosc juz ok wyniki ok ma partnerka niedoczynnosc tarczycy wyniki w normie od 13 roku zycia nie byla u endrokrynologa i nie bierze zadnych lekow na tarczyce jest miesniak 2 cm na trylnej sciance macicy nie grozny do operacji byly silne krwawienia uspokoilo sie sa brane tabletki castagnus jest ok czy powodem jest tarczyca braku zajscia w ciaze

Dzień dobry,

nie napisał Pan jak długo się Państwo starają o dziecko. Staranie po 40 roku życia wydłużają się i szanse na zajście w ciąże są mniejsze niż do 35 roku życia. Proszę się skontaktować z ginekologiem, który wykona badania przesiewowe i udzieli Państwu dokładniejszej odpowiedzi na zadane pytanie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga