Co jest powodem bujania sie dziecka 2,5 letniego?

Witam , mam pytanie,chodzi o moja corke 2,5 latka notorycznie buja sie w przod i tyl, tylko jakas okazja, chowa sie pod stol zeby ja nie widziec, czasem nawet z rowiesnikami nie chce sie bwic tylko sie buja, pediatra poradzil zeby odwracac uwage itp ale szczerze to nie pomaga a coraz czesciej to robi i strasznie nas nie pokoi, co robic?;(

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym Pani kontrolną konsultację u psychologa dziecięcego, celem rozwiania Pani obaw.

Do rozważenia- według mojej opinii, może to być tak, że tak się Państwo skupiacie na bujaniu Córeczki,
podczas gdy Dziecko może w ten sposób manifestować większą potrzebę od Państwa przytulania, czy kołysania.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

zalecałabym konsultację i diagnostykę specjalistyczną, z psychologiem dziecięcym lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Pozdrawiam serdecznie