Co jest powodem ciągłego zmęczenia ciała podczas chodzenia?

ciągłe zmęczenie całego ciała i nóg przy chodzeniu oraz szybkie bicie serca i ciągła potliwość jaka może być przyczyna?

Lek. Wojciech Zygmunt

Przyczyn może być wiele. Od zwykłej przemijającej infekcji po ciężką chorobę układową. Polecam udać się do lekarza rodzinnego w celu badania przedmiotowego, dokładniejszego zebrania wywiadu oraz wykonania podstawowych badań laboratoryjnych (morfologia krwi obwodowej, AlAT, AspAT, kreatynina, mocznik, elektrolity, CRP, TSH badanie ogólne moczu). Warto ponadto wykonać zdjęcie RTG klatki piersiowej oraz wykonać badanie EKG. Pozdrawiam i życzę zdrowia.