Co jest powodem czesnego oddawania moczu i widocznej krwi na papierze?

Witam.Od czterech dni bardzo czesto chodze oddawac mocz i zauwazylam na papierze krew po oddaniu moczu czasami jest to sama krew a czasami ze sluzem prosze o porade bo zaczelam sie martwic

Lek. Tomasz Budlewski

być może infekcja konieczna diagnostyka i wizyta u lekarza rodzinnego