Co jest powodem częste bólu głowy u 19-latka?

Witam od kilku dni ( około 5 dni) boli mnie głowa, ból pojawił się z dnia na dzień. Głowa boli mnie czasem z tyłu, po jakimś czasie zaczyna boleć po prawej i lewej stronie a nieraz z przodu przy skroni. Mam 19 lat. prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, poszerzenia wywiadu i w razie konieczności poszerzenia diagnostyki. Większość umiarkowanych bólów głowy są pierwotnymi bólami głowy o charakterze napięciowym, ale warto również wykluczyć inne potencjalnie groźne przyczyny.