Co jest powodem częstego bólu brzucha rano i wieczorem?

Zwykle po przebudzeniu i wieczorem (przed snem) dotykają mnie uciążliwe, nie do wytrzymania bóle w dolnej części brzucha. Zwykle jesli zamiast lezec - usiądę i napije sie ciplego napoju bol przemija. Nie mam pojecia z jakiego powodu tak sie dzieje, ale ta sytuacja dręczy mnie od paru dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wizytę u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć