Co jest powodem częstych stolców u dziecka 5-tygodniowego?

Witam Prosze o pomoc, corka ma 5 tygodni, karmie piersia i max 3 razy na dobe dopajam mlekiem sztucznym.Corka robi ok 20 stolcow w ciagu doby, przed i po jedzeniu.Czy to normalne, przybiera na wadze, ale jest bardzo placzliwa i ma problemy ze snem.Ciagle z tego powodu domaga sie piersci.Prosze o pomoc

Proszę rytm karmienia ustalić z pediatrą, niezbędne jest więcej informacji, ile razy karmi Pani piersią, ile ml i jakiego mleka modyfikowanego dziecko dostaje. Ilość stolców jest dość duża, nie wiem natomiast jakiej są konsystencji,. barwy itp.