Kobieta , 20 lat Witam. Mam 20lat. Nie jestem pewna, ale wydaję mi się, że mam delikatnie powiększone węzły nadobojczykowe.Oprócz tego mam problem z koncentracją, pamięcią, zmęczeniem i tym, że czasami budzę się cała mokra. Moim problemem jest również skóra. Jest zrogowaciała miedzy palcami i schodzi z palców. Czasami pęka i robią się ranki, ale nie swędzi ani nie boli. Morfologia,tsh,ft3,ft4,glukoza, żelazo,ast,alt-norma. Dodam jeszcze, że leczę teraz zęba kanałowo.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam

To są kompetencje lekarza rodzinnego i ewentualnie innych specjalistów.
Proszę tego nie bagatelizować i konkretne informacje czerpać od swojego lekarza na miejscu. Pani pytanie jest tak obszerne, że nie ma możliwości konkretnego i wiążącego odpowiadania. W dodatku odpowiedzi, takie na odległość, mogą niepotrzebnie wprowadzić chaos lub zdenerwowanie, nieporozumienia itd.
:-)
Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl
www.doktorbart.pl

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: StomatologiaStomatologia (łac. stoma – jama ustna) to dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej oraz stawu skroniowo-żuchwowego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: