Co jest powodem delikatnie powiększonych węzłów nadobojczykowych?

Witam. Mam 20lat. Nie jestem pewna, ale wydaję mi się, że mam delikatnie powiększone węzły nadobojczykowe.Oprócz tego mam problem z koncentracją, pamięcią, zmęczeniem i tym, że czasami budzę się cała mokra. Moim problemem jest również skóra. Jest zrogowaciała miedzy palcami i schodzi z palców. Czasami pęka i robią się ranki, ale nie swędzi ani nie boli. Morfologia,tsh,ft3,ft4,glukoza, żelazo,ast,alt-norma. Dodam jeszcze, że leczę teraz zęba kanałowo.

Witam

To są kompetencje lekarza rodzinnego i ewentualnie innych specjalistów.
Proszę tego nie bagatelizować i konkretne informacje czerpać od swojego lekarza na miejscu. Pani pytanie jest tak obszerne, że nie ma możliwości konkretnego i wiążącego odpowiadania. W dodatku odpowiedzi, takie na odległość, mogą niepotrzebnie wprowadzić chaos lub zdenerwowanie, nieporozumienia itd.
:-)
Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl
www.doktorbart.pl