Co jest powodem drętwienia lewej strony ciała?

Proszę o pomoc odnośnie tego zw lekarz internista i neurolog nie są a stanie mi pomóc dretwieja mi lewa strona ciała wraz z twarzą drży mi prawa rękę i nikt nie widzi nic złego mówią że to stres. Ale nie sądzę wszystkie objawy wskazują na stwardnienie rozsiane. Nie wiem czy już mam schize ale czym więcej czytam o tym więcej mam symptomów mam wrażenie że sobie to uroilam odnośnie przeczytałam że jest ból gałek za minutę mnie gałki reż już bolały. Ja nie wiem jak mam prosić o mr głowy moje życie to koszmar ciałem myślę że mogę być na to chora.

Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, wyniki badań, morfol, OB, CRP inne, Może MRI GŁOWY ??
Może ocena psychologiczna też będzie pomocna...
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam