Co jest powodem drętwienia od tygodnia ręki i barku?

Witam , od tygodnia zmagam się z drętwieniem lewej ręki oraz barku po kilku dniach doszła prawa ręka potem miejsca nad kolanami . Po 4dniach objawy ustały ale zaczęła mi drętwieć lewastrona policzka. Trwało to jeden dzień . Zrobiłam badania krwi są ok na RTG wyszło ....wielopoziomowe drobne zmiany zwyrodnieniowe w postaci wyostrzen i sklerotyzacji przedniodolnych krawędzi trzonów kręgów i powierzchni stawowych miedzywyrostkowych. Czy to może powodować te drętwienia . Dodam że mam synka 17mc który waży swoje . Mam też wrażenie że prawa ręka taka jakaś ciężka się czasem robi chyba że to moje wyobrażenie

Witam!
Wskazana konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG. Jeżeli wypadną prawidłowo to należy rozważyć tło nerwicowe, ale najpierw należy wykluczyć sprawy somatyczne, poważniejsze w skutkach.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.