Co jest powodem drętwienia palców i ucisku w klatce piersiowej?

Witam mam serdecznie. Od jakiegoś czasu drętwieją mi palce u lewej reki. O od wczoraja mam silne ucisku w klatce piersiowej oraz mdleje mi lewa reka od ramienia po łokieć. Czy miał ktoś z was podobne dolegliwosci?? Pozdrawiam

Witam!
Problem, który Pani przedstawiła wydaje się mieć podłoże nerwicowe. Wskazany kontakt z psychologiem lub psychiatrą - zaproponują odpowiednie leczenie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.