Co jest powodem drętwienia palców u osoby po zabiegu z zespołem uciskowy nerwu łokciowego lewego?

Witam chciała bym się poradzić ponieważ stwierdzono u mnie zespół uciskowy nerwu lokciowego lewego w rowku i kanale guyona i zespół cieśni kanału nadgarstka lewego i G56.2 G56.0 obecnie jestem po zabiegu 2 miesiące zastosowano odbarczanie nerwu lokciowego lewego w rowku i kanale guyona i transpozycja w rowku nerwu lokciowego, odbarczanie nerwu posrodkowego lewego. Chciała bym się poradzić ponieważ przed operacja dretwialy mi palce a po zabiegu nie ma zbytnio poprawy i palce nadal dretwieja

Witam!
Przy zespołach cieśni stosuje się leczenie chirurgiczne - odbarczające. Powodem drętwienia palców w tych zespołach jest charakter schorzenia dający ucisk nerwów. na poprawę trzeba trochę poczekać. Zbyt późno wykonany zabieg może nie dać spodziewanego efektu. Wskazana rehabilitacja, stymulacja.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.