Co jest powodem drętwienia rak i silnego bólu głowy?

Mam 45 lat drętwienie reki i i silne bóle głowy. Proszę interpretację MR. Zniesienie lordozy gorno-środkowej cz. Kręgosłupa szyjnego.drobne osteofity przednich i bocznych krawędzi sezonów okręgowych. Drobna tylna centralna protruzja jadra miazdzystego nieco obnizonego krążka m-k C4/C5, uciekając worek opony twardej-dodatkowo z Wypuklaniem się tylnego brzegu tego krążka m-k do otworów m-k. Tylna objęta osteofitami wypuklina obnizonego krążka m-k C5/C6, uciskająca worek oponoey z dyskretnym modelowaniem rdzenia kręgowego oraz przeweżająca otwory m-k z większym zwężeniem lewego otworu m-k

Trudno odpowiedzieć bez badania Pacjenta ... OPIS MRI KREGOSŁUPA SZYJNEGO : " MR. Zniesienie lordozy gorno-środkowej cz. Kręgosłupa szyjnego.drobne osteofity przednich i bocznych krawędzi sezonów okręgowych. Drobna tylna centralna protruzja jadra miazdzystego nieco obnizonego krążka m-k C4/C5, uciekając worek opony twardej-dodatkowo z Wypuklaniem się tylnego brzegu tego krążka m-k do otworów m-k. Tylna objęta osteofitami wypuklina obnizonego krążka m-k C5/C6, uciskająca worek oponoey z dyskretnym modelowaniem rdzenia kręgowego oraz przeweżająca otwory m-k z większym zwężeniem lewego otworu m-k " ; opisana dyskopatia z uciskiem na worek oponowy; Do interpretacji klinicznej!
Ważny ogólny stan, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych.
Pozdrawiam i zapraszam