Co jest powodem drętwienia rąk i zaburzenia czucia?

Witam ,od maja zaczęły mi drętwieć palce u rąk , doszły bóle w nocy nad ranem , parzenie w ręce , zaburzenia czucia ,trzymania rzeczy w dłoni . Byłam u neurologa podejrzewa polineuropatie . Nie pije alkoholu , nie mam cukrzycy (przynajmniej nigdy nie podejrzewali ) Wyniki Ths 4.060(0.270-4.200), FT3 4.82(3.10-6.80), FT4 13.20(12-22) cholesterol 198 (115-190), fosforany nieorganiczne1.56 (0.81-1.45) wapń całkowity 2.45(2.15-2.50) Zapisałam się do Endokrynologa prywatnie dopiero na Grudzień

Najczęstszą przyczyną tego typu dolegliwości jest mechaniczne podrażnienie nerwów w obszarze obręczy barkowej wywołane przez ciągły ucisk mięśni. Konieczna jest aktywizacja zablokowanych mięśni i stawów obręczy barkowej pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. Proszę spróbować: https://www.youtube.com/watch?v=SkdxLg32qoo Pozdrawiam, Paweł Czarnocki