Co jest powodem drgania mięśni podczas zasypiania?

Witam moje pytanie dotyczy drgania miesni jak zasypiam i rano jak próbuję jeszcze zasnąć to podskakuja mi kończyny nieraz drgnie mi głowa boję się że to padaczka cierpię na bezsenność byłam u dwóch neurolog i o i twierdzą że to nerwica czy to są objawy padaczki czy zeczywiscie nerwicy dziękuję za odpowiedź

Podobne objawy mogą być także objawami nerwicy, szczególnie jeśli lekarz wykluczył inne zaburzenia. Zachęcam zatem do skontaktowanie się z psychologiem, psychoterapeutą, podjęcia diagnostyki, a w razie potrzeby psychoterapii.