Co jest powodem drgania powieki u osoby oddającej krew?

Dzień dobry. około 6 miesięcy temu zaczela drgań mi powieka prawego oka, brałem magnez, ale nic nie pomoglo. Udałem się do lekarza, przepisał mi inny magnez, witaminę d3 I b12, oraz skierował na badanie krwi, z badań wyszło że mam obniżoną hemoglobine I jeszcze coś związanego z hemoglobina. Po tyg od rozpoczęcia brania tych leków, po za drganiami oka, zacząłem mieć drgania/ skurcze miesni prawie na cały ciele , są one krótkie, bezbolesne... jest różnie, było ich więcej, teraz jakby mniej, za to częściej występuje drgania powieki... miesiąc temu miałem znowu badanie krwi, wyniki są lepsze, ale nadal trochę poniżej normy... dodam że oddaje krew honorowo, ale od 6 miesięcy zaprzestalem oraz byłem u okulisty, przepisał krople na zmęczone oczy i magnez.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie