Co jest powodem drżenia kończyn i kołatania serca u 22-latka?

Witam, Od kilku tygodni momentami drżą i bolą mi ręce, kolano, stopa, policzek po lewej stronie ciała. Osłabienie siły mięśniowej. Okresowy brak czucia na wysokości w 4,5 palców stopy i dłoni. Sztywność barku, karku i ból po przebudzeniu. Chrupanie w stawach. Był moment kiedy lewe oko nie wydzielało łez. Mrowienie w lewym jądrze. Kołatanie serca. Seria odpowiednich badań krwi, EKG, ciśnienie, osłuchowe w normie. Stwierdzono nerwicę, lecz w to nie wierzę. Proszę o poradę. Z góry dziękuję za odp.

Dzień Dobry Panu,

Myślę, że warto byłoby wykonać kontrolną diagnostykę neurologiczną, rehabilitacyjną i psychologiczną.
Niewykluczone, że opisane symptomy mogą być odpowiedzią Pana organizmu na przewlekający się stres.

Życzę Panu dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam!
Z Pańskiego opisu można ewidentnie podejrzewać sprawę nerwicową. Dolegliwości opisane w pytaniu są zmienne, nie pokrywają się ze schematem unerwienia, brak potwierdzenia w badaniach laboratoryjnych i fizykalnych, bardzo duży ładunek emocjonalny, plus objawy wegetatywne. Nerwica może naśladować każdą chorobę. Konieczna konsultacja u psychiatry, neurologa lub psychologa.
Życzą powodzenia
W. Łuczkowski