Co jest powodem drżenia rąk u osoby stosującej Dexilant?

Witam, Od jakiegoś czasu źle się czułam. Po wizycie u lekarza i po zrobieniu badań laboratoryjnych nic w nich nie wyszło (poza lekko podwyższonymi trójglicerydami i niedobór witaminy D3). Od dwóch tygodni zażywam Dexilant oraz od kilku dni Glukophage XR 500 oraz witaminę D3. Od kilku dni mam dziwne uczucie w nagdarstakach (obu) nie jest to drętwienie ani mrowienie tak jakby ręce mnie swędziały ale w środku. Ręcę mi nie drżą, nie mam problemów z utrzymywaniem przedmiotów. Nadgarstki nie są też opuchnięte. Nie mam też żadnych innych objawów - zaczerwienień, urazów. Nie boli mnie głowa, nie mam zawrotów głowy, wzrok mi się nie pogorszył. Czasem to uczucie przenosi się na dłonie. Co to może być, powinnam iść od lekarza? Czy powinnam się martwić, że to jakaś poważna choroba?

Podobne objawy mogą mieć też źródła emocjonalne (nerwicowe). Najpierw jednak warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli wykluczy inne podłoże trudności - skieruje do psychologa, psychoterapeuty.