Co jest powodem dyskomfortu i pieczenia dolnej trójki?

Dolny kieł -dziwny dyskomfort. Od jakiś 3 tygodni czuję dziwną nadwrażliwość, dyskomfort, pieczenie w dolnym lewym kle. Ten dyskofmort jest odczuwalny cały czas niezależnie od np. spożywania zimnych albo ciepłych pokarmów. RTG zęba nic nie wykazuje, a dentystka nie widzi żadnych widocznych zmian. Co mam dalej robić?

Witam serdecznie,
Podobne dolegliwości mogą mieć wiele różnych przyczyn. Od nieszczelnego wypełnienia, przez stan zapalny nerwu zęba, wyrastające ósemki, nadwrażliwość, złamania zęba, przeciążenia zęba, neuralgie, a na problemach pozastomatologicznych kończąc.
Bez dokładnego badania tego zęba niestety nie da się ustalić konkretnej przyczyny.