Co jest powodem kłucia w klatce piersiowej i jak interpretować wynik badania krwi u 29-latka?

Witam serdecznie. Ostatnimi czasy dolega mi klucie z prawej strony brzucha, luzne stolce zle samopoczucie. Lekarz zalecil badanie krwi i w niej mam podniesione to: Limfocyty (LYMPH) ↑ 3,59 10^9/L 1,5 — 3,5 Monocyty (MON) ↑ 0,89 10^9/L 0,2 — 0,8 Eozynocyty (EOS) ↑ 0,41 10^9/L 0,04 — 0,4 Cholesterol HDL ↓ 36,0 mg/dl > 40,0 Czy to duza rozbieznosco od normy i moge sie czegos strasznego obawiac? Wizytye z wynkiami mam dopiero w sr a chcialbym wiedziec. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie są to duże odstępstwa od normy i nie tłumaczą one Pana dolegliwości. Oczywiście prawidłowa interpretacja wyników zależy od Pana stanu klinicznego, dlatego lekarz prowadzący będzie mógł więcej powiedzieć w tym temacie.