Co jest powodem krwawienia z pochwy od miesiąca?

Hej, mam 19 lat i od prawie 4 lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Zawsze mialam normalne i regularne miesiaczki. Jednakże miesiac temu dostalam miesiączkę po paru dniach sie skonczyla i po 2 dniach ciagle mam krwawienia z pochwy i jest to juz ponad miesiac. Myslalam ze to ustąpi po paru dniach ale jednak nic. Jeden dzien nic a potem znowu raz troche a potem znowu bardzo obfite krwawienia. Co mam z tym zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się koniecznie i jak najszybciej do lekarza ginekologa.