Co jest powodem krzyczenia u osoby po oddaniu krwi?

Witam dziś po oddaniu krwi utraciłem przytomność i ,,zastygnąłem" w bezruchu gdy przenosili mnie zacząłem krzyczeć tam mi powiedziano. Czy mam się czegoś obawiać?

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu za tak piękny i ważny gest!
(rozumiem, że honorowo oddał Pan krew).

Zaprezentowane przez Pana symptomy, wskazują na odpowiedź Pana organizmu, na (domniemam) mocno stresogenną dla Pana sytuację?

Serdeczności i tylko radości Panu życzę!

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605