Co jest powodem mdłości i bólu żołądka u 25-latki?

Witam Od dłuższego czasu zmagam się z okropnymi mdłościami, przy których występują odbijania czasami ostre bole zoladka lub bole kolkowe pod prawa, lewa piersią. Robiłam gatsroskopie wyszlo dobrze szereg innych badan, pasozyty , bakterie, helicobacter i wiele innych tomograf brzucha rok temu mialam MR glowy , powtarzany gdzyz dwa lata temu po pierwszym MR wyszly zmainy nachynipochodne pozapalne, niedokrwienne lub deminilazcyje bylam u 3 nereologow mowili ze nic mi nie jest. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu wszystkich już wykonanych badań laboratoryjnych będzie można coś więcej powiedzieć i ew zalecić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne.