Co jest powodem mrowienia w okolicach łopatki?

Dzień dobry, od około 3 - 4 tygodni borykam się z następującymi objawami: - mrowienie w okolicach lewej łopatki - mocna przeczulica lewego ramienia na zimno od strony łokciowej - czasami, przy leżeniu na wznak uczucie ciepła pomiędzy lewą łopatką a kręgosłupem - jeżeli siedzę w pozycji z plecami pochylonymi do przodu mrowienie i gniecenie w okolicach łopatki nasila się Ok. 4 tygodnie temu przechodziłem infekcję → gorączka zakażenie gardła leczone antybiotykiem. W trakcie infekcji doszło do zdekompensowania się nadciśnienia (leczę się na nadciśnienie samoistne) i zmieniono mi leki - teraz ciśnienie utrzymuje się w górnych granicach normy. Gdzie szukać potencjalnej przyczyny problemów?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bardziej dolegliwości mogą wynikać ze zmian w kręgosłupie szyjnym proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć