Co jest powodem nagłego pogorszenia pamięci u osoby z hiperwentylacją?

Witam od jakis 2 miesiecy a moze i wiecej zauwazylam ze jest coraz gorzej z moja pamiecia . Nie pamietam np co robilam wczoraj albo przed chwila mam tez takie momenty ze cos powiem i tez nie umie sobie przypomniec co mowilam zawsze mialam dobra pamiec o wszystkim zawsze pamietalam ktos cos zapominal ja przypominalam tez bardzo doskonala pamiec fotograficzna mam jak gdzies jestem i zeby sie nie zgubic a ostatnio synem bylam i nie wiedzialam w ktora strone mam isc jak moge poprawic sobie pamiec ? I przez co ja zaczynam tracic ? Mam niekiedy hiperwentylacje i musze brac diazepam bo rok temu mialam mocniejsze ataki i jezdzilam na wozku czy to przez nie szwankuje mi pamiec:( prosze o pomoc bo czuje sie z tym zle stoje i sie zastanawiam co mialam zrobic az mnie glowa boli bo pustka jest :(

Witam!
Trochę danych Pani przekazała, ale wiadomości "są rozproszone"., trudne do interpretacji. Wskazane badania neuropsychologiczne, testy projekcyjne. Problem może być "czynnościowy".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.