Co jest powodem napadów złości i czy ma to związek z ADHD?

Witam. Jestem mamą czteroletniego chłopca. Od nie dawna zauważyłam dziwne zachowanie u syna. Napady złości, agresji przy sprzeciwieniu mu się, oraz bicie siebie po główce i twarzy. Zamiast chodzenia to biega lub truchta. Problemy z zasypianiem, budzenie się w nocy z płaczem. Rozprasza go każdy dźwięk w domu przez co nie potrafi się skupić na danej rzeczy. Nadmierny apetyt chodź jest nadrobniejszy w przedszkolu. Oraz wysoką inteligencję jak na swój wiek. Czy może to być związane z Adhd? Pozdrawiam Zmartwiona mama

Witam,
zalecana jest konsultacja z psychologiem dziecięcym lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie