Co jest powodem nasilenia się bólu jajników?

Witam! stwierdzono u mnie torbiele jajnikow na lewym byl on 2 cm na prawym 3 cm. Kiedy poszłam po 2 miesiącach na usg okazało sie ze na lewym sie wchłoną a na prawym urósł do 5 cm, zostały mi przepisane tabletki anty gdzie po nich jest mi strasznie źle powiedziałam to lekarzowi nie chce mi zmienic bo stwierdził ze jest dobrze, zaczął mnie naciskać na jajnik gdzie prawie zemdlałam, skierowal mnie na badanie CA-125 ktore wyszło dobre, stwierdził ze mam problem z wyrostkiem gdzie bylam w szpitalu i z wyrostkiem wszystko jest okey . Ból sie nasila a ja nie wiem co robic dalej ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się ponownie do lekarza ginekologa