Co jest powodem nawracającego bólu podbrzusza i jak się tego pozbyć?

Witam,od kilku lat okresowo zmagam się z bólem podbrzusza szczególnie po stronie lewej Byłam hospitalizowana kilka razy ok 8 z rozp.zapalenia przydatkow.Zawsze jednak wychodziłam do domu z bólem ale mniejszym.Mijał on po jakimś czasie dopóki znów się nie pojawił.Rok temu miałam laparoskopię zwiadowczą.Usunięto miesniaka,ognisko niewielkie adenomiozy i uwolniono zrosty.Wg lekarza,który robił ten zabieg nigdy nie miałam chorych przydatkow.Nie man biegunek ani innych objawów Gdy leżę zmniejsza się

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do gastroeneterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć