Co jest powodem nawracającego szumu w uszach?

Witam od połowy września zaczęło mi sumie w obu uszach trwało to 1.5 tygodnia znikło samo i pojawiło się ponownie początkiem października trwalo 5 dni pózniej tydzień przerwy i znowu szumy. Na chwilę obecną szum trwa 6 dzień wczoraj zanikl w lewym uchu a w prawym poza nasilajacym się momentami szumem przechodzący w dzwonienie słyszę głosy wewnątrz ucha takie mam odczucie. Wyniki audiogram i tympanometri dobre.Po zażyciu 2 tabletek vicebrolu wymioty i zawroty głowy odstawiłam.

Witam!
Opisała Pani ewolucję ostatniego "szumu" w prawym uchu: "momentami szum przechodzący w dzwonienie, słyszę głosy wewnątrz ucha". Jeżeli te "głosy" są narzucone z zewnątrz to należy zasięgnąć porady psychiatry, aby wykluczyć halucynacje. Nawet jeżeli to nie jest tym, wskazane wyciszenie emocji. Czy oprócz szumu są także zawroty lub bóle głowy? Należy zrobić porządną diagnostykę.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.