Co jest powodem nawrotów myśli samobójczych?

od dobrych 5 miesięcy Mam tak że przez tydzień lub dwa lub trzy czuje się beznadziejnie męczą mnie myśli samobójcze naszczescie potrafię sobie z nimi poradzić leżę w lozku plackiem i nie robię absolutnie nic bo nadzywacznie nie mam na to siły i Np po tym tygodniu lub dwóch lub trzech Mam 2 3 dni w których czuje się super jak nowo narodzony jestem energiczny itd i po tych 2 3 dniach tamten etap wraca, wiecie może co to moze być?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy są wskazaniem do (tylko) osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem
diagnostyki i (komplementarnego) leczenia.

Proszę nie czekać, bo same symptomy nie miną.

Z przesłaniem dla Pana tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,
wskazana jest konsultacja psychiatryczna, szczegółowa diagnostyka oraz kompleksowe leczenie; farmakoterapia i wspomagająco psychoterapia poznawczo - behawioralna jako forma pomocy.
Pozdrawiam serdecznie