Co jest powodem nieprzyjemnego uczucia przy dotykaniu penisa u osoby po zabiegu na stulejkę?

Mam 18 lat i jestem prawiczkiem.Jakoś w kwietniu miałem przeprowadzany zabieg na stulejkę i plastykę napletka.Byłem u lekarza i niby wszystko się ładnie zagoiło,zrosło ale mam do tego pewne obawy.Wiem że żołądź jest najczulszym miejscem w organizmie u człowieka ale martwi mnie to że przy dotyku mojego czuję straszny dyskomfort..coś w rodzaju bólu ale bardziej przechodzący prąd przed prącie przy mocniejszym pocieraniu.Wiem że to może być wina tego że tak długo był zakryty ale od operacji trochę już minęło a ja czuję się tak samo.Byłem u urologa,nie widzi powikłań,wszystko zagojone,penis sprawny i nie ma stanu zapalnego.Ja jednak czuję ten przyszywający ból,prąd który obniża moje podniecenie i nie sprawia mi przyjemności.Próbowałem już chyba wszystkiego chodziłem z zsuniętem napletkiem,smarowałem kremem nivea,dostałem nawet maść od lekarza,która się skończyła ale bez efektów.Kupiłem ostatnio żel do higieny intymnej biały jeleń i myję codziennie w tym,dotykając,szorując penisem żeby go przyzwyczaić.Czy ta wrażliwość może być przyczyną nadmiernej masturbacji? Proszę o sensowne odpowiedzi,naprawdę cieżko mi z tym i nie wiem co mam już robić..

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze jeśli nadwrażliwość jest nadal po powyższych czynnościach to wskazana jest wizyta u dermatologa