Co jest powodem nieprzyjemnego zapachu z ust u osoby nie chorującej na żadną chorobę?

ok2miesiące temu partner wyczuł z moich ust nieprzyjemny zapach,jakby amoniaku.Jesteśmy razem kilka lat,taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz. Internista zlecił badania krwi:morfologię 5D,glukozę,TSH,Kreatynina,eGFR,Aminotransferaza alaninowa GPT (ALT/ALAT).Wszystko w normie.Zęby wyleczone, higiena jamy ustnej to priorytet.Nie choruję przewlekle, nie biorę regularnie lekarstw(tylko kwas foliowy od dłuższego czasu,około 1 rok). Mam 34 lata,nigdy nie chorowałam przewlekle,odżywiam się racjonalnie.

Dzień dobry!
W danej sytuacji należałoby również wykluczyć problemy gastryczne( przełyk, żołądek), laryngologiczne (krtań, migdałki). Zweryfikować dietę - duża zawartość związków azotu. W ostateczności wykonać badanie profilu bakteriologicznego jamy ustnej PET (MIP Pharma) oraz test na obecność grzybni CAT.
Z życzeniami zdrowia, Konstanty Sławecki.