Co jest powodem nieregularnej ejakulacji u 23-latka?

Witam, mam problem związany z ejakulacją, pierwszy stosunek w wieku 16 lat zaś dzis mam 23 i mam za sobą pewnie ponad dwie jak nie trzy setki stosunków jednak nie mam dalej władzy nad tym. Mialem stałą partnerkę ponad 2 lata, nie mialo to znaczenia, stosunki są u mnie różne raz 10 sekundowe przerwa 3 minutowe itd. (erekcje potrafie miewac 3 minuty po ostatniej największy wynik to 12 jednego dnia) ale również i stosunki 30-50 minutowe aczkolwiek im dluzsze tym mniej ich było. Co może mi dolegac?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić, czy krótkie stosunki (ejakulacje po np. 10 sekundach) są naturalne, możliwe do wyjaśnienia bieżącymi okolicznościami - czy też wskazują na diagnozę wytrysku przedwczesnego, który podlega leczeniu. Istotne też, czy istnieją u Pana jakiegoś rodzaju utrwalone nawyki masturbacyjne, charakter kontaktu z pornografią, dynamika relacji z partnerką itp.

Sama zdolność do wielu erekcji jednego dnia, jedna po drugiej jest naturalna, wynika z młodego wieku i związanej z tym dużej pobudliwości seksualnej i dobrej zdolności regeneracji. Okres refrakcji zazwyczaj wydłuża się z wiekiem.

Pozdrawiam!

Witam,

Z tego co pan pisze ejakulacje występują u pana regularnie jednak długość okresu od wprowadzenia członka do pochwy do wytrysku jest różnie długi. O ile czas 3 minut mieściłby się w normie, to 10s jest czasem zdecydowanie zbyt krótkim. Potrzebne jest zebranie bardziej szczegółowego wywiadu seksuologicznego by stwierdzić, czy w ogóle cierpi pan na wytrysk przedwczesny. W przypadku takiej ewentualności istnieje skuteczne leczenie.