Co jest powodem nieregularnych okresów i upławy?

Witam. Mam 24 lata i odkąd pamietam nieregularne miesiączki, chociaż kiedy zaczełąm miesiączkować byly one regularne. Mialam infekcję pochwy, dokladnie grzybice. Dostalam od gina anybiotyki i przepisał mi probiotyki. Po skonczeniu kuracji, zostały białe upławy, które brudzą bieliznę zamieniajac sie na niej w "skałę". Moje miesiaczki wystepują co 50 dni, czasami krócej a jedno jest pewne, że jest coś nie tak. A na dodatek złego od 5 lutego mam upławy, raz brązowe a za chwile krwiste. Nie współżyję. Boje się znowu isc do gina a wiem, ze muszę.. Jestem szczupłej budowy ciała, stersujące zycie i pracuje co jakiś czas na granicą. Pomocy.. co jest nie tak :(

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pani objawów może być wiele, mogą to być zaburzenia hormonalne. Wizyta u ginekologa niestety będzie konieczna. Pozdrawiam!