Co jest powodem niespokojnego snu u osoby z zaburzeniami lękowymi?

Witam. Mam jakieś dziwne zaburzenia lękowe z depresja tak mi sie wydaje, po rozmowie z psychologiem i psychiatra. Pani doktor przypisała mi trittico 75mg które biorę już 3 tyg i czuje sie po tym gorzej, sen mam niespokojny, kuje mnie w klatce piersiowej, ból z tylu głowy i w plecach, strasznie pocą mi sie ręce i jestem rozdrażniony. Próbowałem wcześniej Nexpram i Tianesal, co także mnie odrealnialo i źrenice miałem jak 5zl. Prowadzę także rozmowy z psychologiem. Proszę o rade

Jeśli jest Pan już pod opieką specjalistów- warto cierpliwie zaczekać na efekt. Zarówno ten farmakologiczny jak i psychoterapeutyczny. Szczególnie, że leki przeciwdepresyjne najczęściej działają dopiero pomiędzy drugim a szóstym tygodniem ciągłego przyjmowania, a dodatkowo sam dobór odpowiednich leków dla konkretnego pacjenta także zabiera trochę czasu. Na pewno jednak warto wszelkie pojawiające się objawy omawiać w procesie psychoterapii i z zaangażowaniem pracować nad zmianą.

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy przemawiają za osobistą, kontrolną konsultacją w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu.

Życzę Panu tylko pomyślności i radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com