Co jest powodem niezginania jednego palca u nogi?

Witam. Zauważyłam nagle, że gdy próbuję zgiąć wszystkie palce stopy, drugi palec nie zgina się z nimi, zgina się tylko nieznacznie, kładąc się na trzecim palcu. Gdy przytrzymałam pozostałe palce próbując zgiąć sam drugi palec, okazuje się, że to palec jakby nie miał siły zgiąć się w całości i zgina się tylko do połowy. W drugiej stopie jest wszystko ok. Nigdy nie miałam złamanego tego palca (a przynajmniej nic o tym nie wiem), ale często miewam urazy palców (o coś się kopnę przypadkiem itp) jednak w innych palcach ten problem nie występuje. Trochę mnie to martwi. Co mogę zrobić by palec zaczął się normalnie zginać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć