Co jest powodem nieżytu nosa u 7-miesięcznego niemowlaka?

Witam. Miesiąc temu 7miesiecznej córeczce zaczęło charczec w nosie. Byłam u pani doktor i zaleciła inhalacje boredualem,nebbudem oraz nebudose. Psikalam też quixx oraz nasivinem. Ale to nic nie pomogło. Córka jeszcze zaczęła kaszleć przy tym,ale naszczescie tylko jeden dzień . Za tydzień znowu pojechaliśmy na kontrolę i pani doktor zaleciła nebudose ten niebieski oraz euforbiom. Dalej nic nie pomogło. Córka jak śpi oddycha buzią,ciezko jej się je z butelki. W dzień troszkę puści jej się ź nosa a w nocy ma zatkany, budzi się bo pewnie ja to drażni. Nie wiem czy to coś z zatokami?czy może coś innego?odciagam ale słyszę że gdzieś tam w środku ma zawalone i w żaden sposób nie puści z noska. Co mam robić? Dodam że mam w pokoju nawilzacz,oraz przykrecam grzejniki. To też nic nie daje. Proszę o radę.

może Pani spróbować mgiełki solankowej Zabłockiej do nawilżacza, napary majeranku i tymianku , aromaktiv na klatkę piersiową pozdrawiam