Co jest powodem od roku bólu całego ciała?

witam od roku boli mnie cale cialo,mam ciezkie nogi i rece,boli mnie kosc ogonowa,szczeka ,mam dziwne uczucie w glowie, bole lydek podczas chodzenia,boli mnie serce,drza mi miesnie,mialam robione mri glowy,ck,rtg klatki piersiowej,hormony tarczyca rtg odc,szyjnego wyszlo zniesienie lordozy nie mam okresu od 5 lat ekg wszystkie badania jak narazie wyszly dobrze a ja sie czuje zle,czy to moze byc wszystko z kregoslupa? jak sobie pomoc jestem zalamana,nie potrafie normlanie zyc..mam spora nadwage

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.