Co jest powodem odruchów wymiotnych u dziecka po operacji przepukliny pępkowej?

Moja córka jest po operacji przepukliny pępkowej ma już prawie dwa tygodnie ale nadal nie je sama lekarze podają jej żywienie pozajelitowe a jak z butelki dostaje normalne mleko to ma odruch wymiotny odrzuca ten pokarm jak długo trzeba czekać żeby to wszystko zaczęło jakoś pracować nie wiem czy mam się martwić czy to od przepuchline czy od czegoś innego, lekarze mówią że potrzeba czasu ale jak jest karmiona dozylnie to normalnie robi kupke więc jednak przyjmuje ten pokarm dozylnie a z butelki nie dlaczego tak jest i ile to może potrwać

Proszę rozmawiać bezpośrednio z lekarzem prowadzącym. Nie ma możliwości odpowiedzenia na takie pytanie bez osobistego zbadania dziecka i oceny przypadku.