Co jest powodem parciem na stolec i częstego oddawania moczu po porodzie?

Witam, od około 2 lat po urodzeniu dziecka mam problemy z częstym oddawaniem moczu, w normalnych ilościach, nie mam problemów z nietrzymaniem moczu. W ciąży zarazilam się bakterią helikobakter pyroli przez co miałam ciągłe biegunki przez około rok czasu. Teraz nadal odczuwam ciągłe parcie na stolec jednak nie muszę udawać się z tym do toalety, od paru miesięcy czuję też jakby parzenie w prawej stronie podbrzusza. Badania moczu i krwi wporządku, ginekologiczne również ok, w USG brzucha również nic nie wyszło więc lekarz stwierdził że wszystko jest wporządku. Ale mnie już te ciągłe oddawanie moczu bardzo męczy. Proszę o poradę do jakiego lekarza powinnam się udać. Czy to może być również coś z jelitami?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że należy wykonać posiew moczu, udać się do ginekologa i wykonać wymaz oraz na konsultację do lekarza gastroenterologa.