Co jest powodem pieczenia w klatce piersiowej i kłucia serca?

Witam mam 35 lat i od jakiegos czasu mam pieczenie w klatce piersiowej taki dziwny ból po lewej stronie tak jakby piekło, kuło serce . Powiem ze biore leki na niedobór witaminy d3 Alndronate tak nazywa sie lek, i mam refluks żoładka też biore leki mesopral. miałam robione ekg i badania z krwi wszystko ok. jest tez jestem u kardiologa miałam robione badania na usg serca wyszło ze nie domykaja mi sie płaty , wysiłkowe ok. badanie. też mam problem z kregosłupek brałam leki przeciw bólowe. Powiedcie mi co moze byc przyczyna tego bolu serca i pieczenia bo juz nie wiem co mam robic

Lek. Michał Lenard

Jeżeli EKG i próba wysiłkowa są w normie, to prawdopodobnie Pani objawy są spowodowane refluksem żołądkowo-przełykowym, lub zapaleniem żołądka. Sugeruję wizytę u gastrologa, być może konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!