Co jest powodem plamienia w kolorze brunatnym u osoby z negatywnym testem ciążowym?

Witam. Okres zawsze miałam regularny co 28 dni. W tym miesiącu spoznil sie 4 dni i zamiast miesiaczki mam delikatne plamienia koloru brunatnego soslownie kilka kropel na caly dzien. Testy ciążowe negatyne. Dodam ze pobolewa mnie w dole brzuch.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne, konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.