Co jest powodem pogorszenia wzroku i drętwienia kciuka?

Witam mam 26l.mam 2 mc dziecko raczej nie czuje się zmęczona wychowywaniem ale mało jem jestem po cesarskim cięciu ostatnio byłam z dzieckiem sama wróciłam że spaceru zaczęłam mieć takie jakby przeblyski zygzaki w lewym oku z boku nic nie widziałam wstałam i prawie bym zemdlalam po jakis 5 minutach wróciło wszystko do normy ale później dretwienie mi kciuk i górna wargami co mi jest?

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i kontrolnie skorzystać z bezpośredniej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie decyzje diagnostyczne (m.in. neurologiczne, okulistyczne).

Z przesłaniem dla Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com