Co jest powodem pogorszenia wzroku i widocznych żylaków na nodze?

Witam. Piszę w pewnej sprawie. Od kilku dni boli mnie lewe oko oraz lewa strona głowy. Mam nudności ale nie wymiotuje. Bolą mnie ręce i nogi. Zrobiłem się strasznie nerwowy. Mam także mroczki przed oczami oraz czasami na lewe oko gubię na chwile ostrość. Dziś rano jednak zauważyłem pomarańczowo żółte stopy. Żółty tak jak by wchodzi na ten pomarańczowy ale widoczne to jest bardziej na lewej stopie. Dodatkowo mocno widoczne są żyły na prawej stopie od boku do dołu. To migrena lub żylaki ? Bartek

Witam!
Na nodze chyba nigdy nie bywa migrena! Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG powinny rzucić światło na pochodzenie jednostronnego bólu głowy. Przyczyną mogą być zaburzenia nerwicowe typu hipochondrycznego - bardzo dokładnie obserwuje Pan swoje ciało doszukując się, być może słusznie, różnych mankamentów.
Powodzenia
W. Łuczkowski.