Co jest powodem pojawienia się czerwonych plam na skórze z których schodzi naskórek?

Od lipca borykam się ze zmianami skórnymi - czerowne plamy, które utrzymują się nawet przez kilka tygodni. Z części z nich schodzi skóra i pozostają krwawe plamki, a część stopniowo zanika, po czym się wznawia. Wynik histopat. "pasmowaty naciek limfatyczny, głównie z limfocytów T... ki 67 niski, z nieznacznym epidermotropizmem...obraz może sugerować rozpoznanie parapsoriasis"Niestety objawy nie wskazują na przyłuszczycę-dodatkowo od kilku tygodni mam powiększone węzły chłonne. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka, a jak wygląda morfologia? sądzę że konieczna jest diagnostyka pod postacią usg węzłów chłonnych.