Co jest powodem problemów z piersią?

Witam. Od paru tygodni mam problem z lewą piersią, caly czas jest ocieplona a kolo brodawki widoczne w jednym punkcie widoczne jest niewielkie zaczerwienienie. Przez brodawke przebiega widoczna zyla i wlasnie w jej obrębie występuje to zaczerwienienie. Dodam że czasem swędzą mnie brodawki, wydaja sie suche i jeśli nie są nawilzane schodzi mi z nich delikatnie skóra. Byłam u dwóch ginekologów, jednak zaden z nich po zbadaniu piersi nie zauwazyl nic niepokojącego, dostalam jedynie antybiotyk i masc. Mnie jednak niepokoją te objawy czuje takie cieplo w tej piersi momentami. Dodam, że cierpię na nerwicę, nie wiem czy te objawy jednak mogą miec z tym cos wspolnego. Bylam również na usg oto opis: Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej z przebudową dysplastyczną gl od str kwadratów zewn. Zmian ogniskowych nie uwidoczniono. W dolach pachowych bez podejrzanych węzłów chłonnych. Pani która robiła usg stwierdzila ze to mastodynia i stad moje bóle piersi przed okresem, ale czy moze to miec zwiazek z ociepleniem i zaczerwienieniem wokol zyly? Badania krwi ktore mialam niedawno robione byly dobre ob=3 crp<1. Czy mimo takiego wyniku usg, wynikow krwi i braku wyczuwalengo guzka, oraz innych niepokojacych objawow mogę miec powody do niepokoju? Bardzo się martwię, proszę o pomoc..

Pisze Pani, że cierpi na nerwicę, więc dziwi mnie, że żaden z lekarzy, których Pani odwiedziła nic Pani na ten temat nie powiedział.
Jeżeli Pani przeczyta poniższy link, to sama Pani zobaczy, że zachowuje się Pani w sposób typowy dla osób cierpiących na to zaburzenie lękowe. ( Nerwica lękowa z objawami somatycznymi)
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Radziłbym Pani podjąć jak najszybciej leczenie "PSYCHOTERAPEUTYCZNE" ( a nie jakieś inne) bo zaburzenie morze rozwinąć się bardzo szybko w bardzo niekorzystnym kierunku.
Pozdrawiam