Co jest powodem przewlekłego kaszlu?

Dzien dobry mam taki problem zaczelo sie to jakies 5 lat temu bedac na imprezie przesadzilem troche z alkoholem jak to po alkoholu zapalilem sobie papierosa chociaz nie pale i nie palilem ale tak dla szpanu obudziwszy sie rano obudzilem sie przeziebiony bol gardla kaszel katar chrypa poszedlem do lekarza przepial mi antybiotyk objawy minely oprócz kaszlu przepisywal mi jeszcze tabletki syropy i nic kaszel suchy tylko w dzien mialem robione rtg pluc testy alergiczne spirometrie gastroskopie badanie krwi wszystkie badania wyszly ok bylem u roznych lekarzy i nic minelo juz 5 lat i kaszel nadal jest co prawda jest tak ze nie raz caly dzien mniee meczy a pozniej z dwa tyg spokoj ale nie ma reguly na to co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pulmonologa i dalsza diagnostyka w tym kierunku Ew także wizyta u laryngologa wydaje się tez logiczna