Co jest powodem puchnięcia rąk i twarzy?

Witam. Mam 38 lat i nadczynnosc tarczycy, obecnie biorę metizol. Winiki sa w normie. Ale moim problemem jest puchniecie rąk i twarzy, a przede wszystkim oczu po śnie. Co robic, czy to jest jakas choroba, czy cos da sie zrobić? Proszę o pomoc. Beata.

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być wykonanie badań krwi, m. in. białka. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!